Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS

Cihan Network sayesinde web sitelerinin arama motorlarında ki organik sıralamalarını iyileştirebilirsiniz. Sitenizin sıralaması ne kadar iyiyse, o kadar fazla kullanıcı sitenizi görür ve sitenize giriş yapar


Eğer ki hedefiniz SEO öğrenmek ise birçok teknik, yaratıcı ve stratejik çalışmaya hazır olmanız gerekmektedir. Arama sonuçlarında üst sıralarda yer almak en temel hedefiniz olurken buna sahip olabilmek adına da farklı teknik bilgilere sahip olmanız gerekecektir. SEO, sadece web sitemizin kusursuz olmasıyla alakalı değildir, belirlemiş olduğunuz hedef kitleniz için iyi optimize edilmiş ve kaliteli içeriklere sitenizde yer vermektir.

Google, oldukça fazla sıralama faktörü kullanmaktadır. Birçoğunu biliyor olmamıza rağmen, belli bir kısmı ise gizli tutulmaktadır. İyi bir sıralama elde etmek için tüm faktörleri bilmemize gerek yoktur. Web sitenizin iyi bir sıralama alması için temel olarak şunları biliyor olmanız yeterli olacaktır.

  1.  1-Teknik SEO
  2.  2-Kaliteli, hedef kitlenize yönelik içerik
  3.  3- Kaliteli Backlink

Sitenizde herhangi bir ürünü ya da hizmeti satmak, blog içerikleri yayınlamak ya da farklı bir şey yapmak istiyorsanız Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) yapmak zorundasınız. Sitenizin Google botları tarafından taranarak indexlenmesi gerekmektedir bunun için de eğer ki SEO’ya yeteri kadar önem vermezseniz siteniz arama motoru sonuçlarında görüntülenmeyecek ve hatta kaybolacaktır.

Kısacası; Cihan Network sayesinde web sitenizin başarılı durumda olup iyi sıralamalar almasını istiyorsanız SEO yapmanız gerekmektedir.

Perspektif (Küresel / Bölgesel)


Hedef kitleniz için anahtar kelimeler veya ifadeler seçerken, arama motoru optimizasyonu; küresel ve bölgesel olarak tam anlamıyla sunduğunuz şeye ihtiyacı olanların sizi ve şirketinizi bulmalarını sağlar. Arama Motoru Optimizasyonu’nun yerel ve
küresel bütün potansiyel müşterilere ulaşmak isteyen kuruluşlar için birçok faydası vardır. Kendi tercih ettiğiniz hedef müşteriye ulaşabilirsiniz.

Hedeflenen Ziyaret


Arama motoru optimizasyonu hedef anahtar kelime(ler) veya ifade ile sitenizi ziyaret eden ziyaretçi sayısını arttırır. Bu ziyaretçileri potansiyel müşteri haline getirmek arama motoru optimizasyonunun hünerlerinden biridir. Arama motoru optimizasyonu, internet siteniz aracılığıyla hedeflenen site ziyareti arttıran en değerli unsurdur. Esasen daha fazla ziyaret hedeflemek, daha fazla satış anlamına gelir.

Görülebilirliği Arttırmak


İnternet sitesiniz optimize olduğunda, arama motorlarında görülebilirliği artacaktır. Daha fazla insan internet sitenizi ziyaret edecek ve ürünleriniz / hizmetleriniz daha fazla uluslararası tanınırlık kazanacaktır.

Yüksek Yatırım Getirisi


Etkili bir arama motoru optimizasyonu yaptırmanız şirketiniz için diğer herhangi bir pazarlama türünden daha fazla yatırım getirisi sağlar. Böylece; bu durum satış hacminizi arttıracak ve kar getirecektir.

Uzun Vadeli Konumlandırma


Bir internet sitesi, arama motoru optimizasyonu aracılığıyla bir konum elde ettiğinde, PPC (Tıklama Başına Ödeme)’nin aksine uzun süre orada kalır. Arama motoru optimizasyonu daha ucuzdur ve diğer herhangi bir arama motoru piyasa stratejisinden
daha uzun süreli bir çözümdür.

Uygun Maliyetli


Arama motoru optimizasyonunun en büyük faydalarından biri de uygun maliyetli olması ve internet sitenizin en üst verimlilikte gösterilmesi için en az para gerektirmesidir.

Esneklik


Arama motoru optimizasyonu ile kendi seçtiğiniz kitleye ulaşmanız mümkündür. Kendi tercihinize göre ihtiyaçları ve gereklilikleri karşılamak için kurumsal strateji doğrultusunda iş alabilirsiniz.

Ölçülebilir Sonuçlar


Arama motorlarının raporlarını konumlandırarak, ziyaretçileri değiştirerek ve bu gibi diğer faktörlerle arama motoru optimizasyonunun sonuçlarının sayısını belirlemek arama motoru optimizasyonunun benzeri olmayan bir niteliğidir. Bunun ve daha fazlası için hemen bizimle iletişime geçin

Author

cihangoktug

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir