Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS

Web Tasarım

Günümüzde artık her şirketin bir web sitesi bulunmakta Cihan Network ile sizde çok kolay bir şekilde web site sahibi olabilirsiniz. Piyasada ayakta kalmanın ve kendini tanıtıp, adından söz ettirmenin yollarından birisi web sitedir. Müşterilerinizin sizi araştırmak için yapacağı ilk şey arama motoruna şirketinizin adını yazıp aratmaktır. Aratma sonucunda karşısına sizin siteniz çıkmazsa sizinle iş yapmak istemeyecektir. Dolayısıyla tercih edilmeyeceksiniz. Bu nedenle her zaman ilk sırada olmalısınız.

Web  Tasarımın Önemi

Müşteriniz sitenizi karşısında gördü. Tıklayıp, siteye girdi. Buradan sonraki izlenimleri çok önemli. Web Tasarım şirketinizin kalitesini gösteren etkenlerdendir. Sağlam müşteriler kazanma k, daha çok tanınmak ve kurumsal kimliğinizi kaliteli göstermek için Web  Tasarım önemlidir. Şirketlerin en büyük kozudur web sitesi. Bunu bilen şirketler, olağanca hızıyla web site yapmaya başlamış ve şirketlerini tanıtmak istemiştir. Kalitesiz yapılan web siteleri, şirketleri sadece kötü tanıtmış ve müşteri kaybına yol açmıştır.

Cihan Network Web Tasarımda Nelere Dikkat Eder?

Kontrol Panelinin olmasına dikkat edilmesi gerekiyor. Kontrol paneli, siteye yeni yazı ekleneceği, tasarımının kolayca değiştirilebileceği, yeni yazarlar ekleyip, sitenizin ayarlarını güncelleyebileceğiniz sistemdir. Cihan network sizin yerinize her şeyi kontrol eder.

Sitenizin domain ve hostingi şirketinizin üzerine olmasında fayda var. Sitenizin ve şirketinizin bilgilerini başkalarınca değiştirilmesini önlemek amacıyla domain ve hostingi kendi şirketinizin üstüne olması gerekiyor.

Kontrol paneline giriş, varsa yazarların girişi, ürün girişi gibi işlemlerde kullanılan şifrelerin tamamının sizde olması önemli.

Web Tasarım ‘ınızın ziyaretçiler tarafından şık görülmesi, şirketinizin sosyal prestiji için önemli. Tasarım ne kadar şık görünürse ziyaretçiler o kadar memnun kalır.

Ziyaretçilerin sabrını sınamamak için sitenizin yavaş değil hızlı bir şekilde açılması gerekmekte. Siteniz ne kadar hızlı açılırsa ve site üzerinde yapılacak olan işlemler ne kadar hızlı yapılırsa ziyaretçiler o kadar memnun kalacaktır.

Web Sitenizde şirketinizin yaptığı iş ile alakalı olmasına özen gösterin. İşinizle ilgili yazılar, resimler ve videolar ekleyin. Web Tasarım üzerine bir şirketin yemek tarifleri paylaşması ziyaretçiler tarafından kötüye yorumlanacaktır.

Sitenizin arama motoru aramalarında bulunabilir olmasına dikkat edin. Bunun için Seo kullanabilirsiniz. Şirketinizin adını aratan ziyaretçi arama sonuçlarına sizin sitenizi ilk sırada görmeli. İlk sırada görünürseniz, ne kadar kaliteli bir şirket olduğunuzu ziyaretçilerinize aktarmış olursunuz.

Author

cihangoktug

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir